У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:56, 9 Грудня, 2009

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Spartaque | Techno Paradise| Вечірка

Spartaque | Techno Paradise| Вечірка thumbnail

16.12.2009 (середа)
22:00

ZanZibaR

Найкращий передноворічній подарунок від Занзібар клаб, неперевершеній гладіатор, що гідно захищає провідне місце рейтингу ді-джеїв Україні - Dj Spartaque (Virus project, Dj.Am magazine)
Діджей і саунд продюсер почав свою музичну кар'єру в Харкові в 2003 році у віці 17 років. Творчість Віталіка, як музиканта засновано на створенні якісного продукту, який відповідає сучасним тенденціям клубної танцювальної музики і відрізняється особливою енергетикою.
Перший же авторський трек Spartaque – Password не залишився без уваги і був виданий на лейбле ВІРУС Music, – робота увійшла до збірки Тор Hit TOPDJ. Подальші композиції і ремікси продюсера широко використовуються хаус-діджеямі в Україні і далеко за її межами.
Spartaque -діджей повністю віддається публіці, тонко відчуваючи її і уміло подаючи матеріал. Неймовірний драйв його сетів високо оцінюють кращі діджеї України і тисячі шанувальників. На JEANS DJ Parade 2005 в Харкові SpartaquЕ перед 30-тисячною аудиторією зайняв 2 місце, поступившись діджеєві Slava Flash. А вже через 2 роки його сет на Global Gathering Ukraine – головній клубній події року – по праву визнають одним з кращих на фестивалі, і це при неймовірно зоряному складі хедлайнерів.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: