У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:15, 18 Грудня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Тримайте свої цінні речі в надійному місці

Тримайте свої цінні речі в надійному місці thumbnail

Зараз в кожного з нас є що ховати вдома. Нехай більшість з нас не живе в шаленому достатку, але те що ми маємо, потрібно цінувати. Інколи нам дісталось щось через предків, інше ми заробляємо тяжкою працею. І хочеться, щоб такі речі знаходились в надійному місці. Також це стосується грошей. Шкода, якщо довгий час збирав, а хтось заволодіє великою сумою в одну мить. Потрібно захистити свої гроші. В банк їх здавати не всі хочуть через податки та ненадійність банків. Залишається тримати гроші вдома. Так багатьом спокійніше.

Проте щоб вас не пограбували, допоможе електронний сейф. Це шафа будь-яких розмірів, яка допоможе вам тримати всі цінні речі в захисті. Такі сейфи зазвичай мають код, ви можете вибрати 4 або 6 цифр. Є також і сейфи з буквеним кодом. Обираєте ви. Також при покупці сейфу вам розкажуть, як налаштувати ваш код. А знати його буде будь-хто, кому ви довірите, але надійніше за все, коли знає одна людина. Так набагато легше вберегти цю таємницю.

Вибирати код потрібно ретельно. Не варто вказувати рік свого народження або своє ім'я. Придумайте щось оригінальне, щось, що будете знати лише ви. Щоб ніхто не міг здогадатись. Також потурбуйтесь, щоб в сейфі була функція, що після трьох неправильних вводів коду сейф замикається на деякий час. Ця функція дозволить вам виграти час та дістати все з сейфу, якщо зловмисник помилиться з кодом та втече.

Є сейфи, які стоять окремо на поличці або ще десь, а є вбудовані. Останні є найзручнішими. Ви можете вбудувати його за шафою, картиною, гардинами або де вам буде зручно. І так він не буде на видному місці, ніхто і не здогадається, що у вас є, що ховати. Так ні у кого не з'явиться наміру вас пограбувати.

Потурбуйтесь також, щоб були надійні стінки сейфу, бо інколи легше зробити дірку в боковій стіні сейфу ніж думати над кодом. Тому варто зробити їх надійними. Також закріпіть сейф так, щоб його не можна було винести повністю, а над кодом мудрувати вдома.

Що б ви не тримали вдома: документи, цінні метали, гроші, зброю – все повинно бути в надійному місці, щоб ніхто крім вас не міг за получити ваше майно.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: