У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:51, 28 Грудня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Швидка обирає, кому жити

Швидка обирає, кому жити thumbnail

У Львові жителі дуже розлючені на працівників швидкої допомоги. Зараз тут спалах грипу, тому, звичайно, на всіх не вистачає, проте на деякі виклики лікарі навіть не збираються виїжджати. Тут вже багато людей помітили, що швидка їде більше години, а коли повторно телефонують, кидають слухавку з виразом «робіть, що хочете». Вони також на нервах, проте нехтують життям людей.

«А де клятва Гіпократа? Вони повинні рятувати людей, а що вони роблять насправді? Ми викликали швидку допомогу, бо у бабусі зловило серце. Вони їхали більше години. Через 20 хвилин після дзвінка ми передзвонили, вони сказали, щоб очікували, що вона вже в дорозі. Після повторного дзвінку через 40 хвилин сказали, щоб не дратували та кинули слухавку. Машина приїхала через годину і 20 хвилин. В принципі тоді вже й не треба було.

Те ж саме я читала в соцмережах. Розлючені люди пишуть в групах, що швидка не поспішає їхати. Вони реєструють дзвінок, проте їхати не хочуть. Вже багатьом людям диспетчери грубили. Це викликає обурення у багатьох. Чому хворі люди повинні це терпіти? З цим потрібно негайно щось вирішувати, адже зараз якраз пора грипу та хвороб», - розповідає обурена жінка.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: