У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:40, 30 Грудня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Смерть на будівництві

Смерть на будівництві thumbnail

Нещодавно до поліції та швидкої надійшли дзвінки про те, що на будівництві помер чоловік. Проблема в тім, що на нього впала опалубка з будинку, тяжка глиба щиту пробила чоловіку череп та нанесла рваних ушкоджень в області вуха.

Прямо перед новим роком чоловіка чекала смерть. Проте в тому місці в той момент повинен був знаходитись інший працівник, проте вони вирішили помінятись роботою проте щит чекав когось з них та впав.

Поліція відкрила кримінальне провадження. Вони кажуть, що це умисне вбивство, тому місце будівництва тимчасово закрили на експертизу. Тут будуть шукати всі докази, що хтось умисно пошкодив щит, аби він впав. Можливо, хтось йому і допоміг.

Колеги чоловіка неприємно вражені, проте нічого не залишається робити, приходиться прийняти. Проте вони тепер бояться виходити на роботу. Кажуть, що це надто небезпечна робота. Так, щити не падають щодня, проте ризик є завжди. Потрібно бути обережним, ходити завжди в касці, і не бути самим. Постійно хтось повинен бути поруч, щоб викликати швидку в разі чого. Хоча чоловік помер ще до приїзду швидкої, але якби ситуація була б трішки легше, можна було б ще його врятувати. Проте, на жаль, не цього разу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: