У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:38, 6 Січня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові чоловік помер в лікарні

У Львові чоловік помер в лікарні thumbnail

Після операції із видалення поліпів у носі, що була проведена у Першій міській клінічній лікарні ім. Князя Лева, раптово помер 35-річний львів’янин Ігор Вовчко. За фактом смерті чоловіка уже відкрите кримінальне провадження, родичі звинувачують медиків у халатності та непрофесійності.

Проблема в тому, що операція дуже проста. Проте виникли ускладнення. Чоловіка ввели в стан штучної коми, а пізніше у нього виявили зараження крові, від якої і помер чоловік. Таке зараження могло лише відбутись в разі неналежних умов проведення операції. Всі родичі та знайомі впевнені, що саме так і було, адже не може бути інших причин зараженню. А також операція надто легка, щоб пацієнт помер від неї.

Зараз поліція розслідує всі нюанси, проводять допити всіх присутніх на операції. Лікарі повинні були дотримуватись всіх правил санітарії та послідовностей проведення операцій. Проте щось пішло не так. Чоловік помер певно по вині лікарів. Що на них очікує поки невідомо. Проте, кажуть, що вони повинні будуть відсидіти певний термін у в’язниці.

Родичі та близькі померлого чекають як найшвидше рішення суду. Поки працюють поліцейські, родичі погрожують самостійною розправою.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: