У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:13, 9 Січня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Збільшують кількість рейсів до Туреччини

Збільшують кількість рейсів до Туреччини thumbnail

Авіакомпанія Turkish Airlines з 3 лютого 2017 року додасть два додаткових рейси зі Львова до Стамбула. Зараз до Туреччини можна полетіти три рази на тиждень. Після нововведення буде 5 рейсів. Тому подорожувати тепер буде зручніше. Таке рішення прийняли після того, як відкрили додаткові рейси з Києва. Вирішили, що з культурної столиці теж потрібно більше рейсів, адже звідси також дуже часто літають в Туреччину.

Як повідомляє аеропорт Львова, кількість рейсів до Туреччини збільшується з кожним днем. Жителі України люблять відпочивати саме тут, тому з кожним роком кількість перельотів переважає в декілька раз.

«Це дуже хороша новина, адже літаємо по роботі часто до Туреччини та інколи немає рейсів на потрібний день, приходиться шукати там житло до моменту зустрічі. А тепер можна буде взяти рейс на точну дату, коли буде зручно всім. Це добре, що є можливість вибрати. Хоч до 3 лютого ще треба почекати, але добре, що вже є перспектива. Думаю, що більшості людей це сподобається, адже так зручно летіти відпочивати. Також і аеропорт буде мати прибуток, бо ж якщо збільшили кількість рейсів, значить, є бажаючі ними скористатись. Клієнтів багато і всі вони готові витрачати гроші», - розповідає пасажирка.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: