У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:12, 9 Грудня, 2009

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

A.FREAK.A – The Party| Вечірка

A.FREAK.A – The Party| Вечірка thumbnail

18.12.2009 (п'ятниця)
23:00

ZanZibaR

DJ ROMA SHPAK (Київ)

DJ PAUL WHEATEN (Львів)

Не дивлячись на зимові холоди, в нічне життя України повертається улюблений клаберами проект AFREAK.A, несучи всім завзятим тусовщикам літнє тепло, гарячу музику і незабутню атмосферу. Якщо ви мали можливість побувати на одній з вечірок, ви назавжди запам'ятаєте цю, незрівнянну, атмосферу дружелюбності і тепла. Знаходячись в клубі залишатися байдужим неможливо, оскільки відчуваєш себе частиною одного великого дійства.
Вже дев'ятий рік вечірка проходить турами по клубах країни, радуючи публіку своїм особливим настроєм. Кожен тур це завжди новітня музика від харизматичних натхненників і резидентів проекту DJ Roma Shpak і DJ Paul Wheaten, а також найяскравіші пі-джєї і МС.
Яскравою особливістю проекту A.FREAK.A є його нестандартний музичний супровід, а саме різні відтінки house музики (funky / progressive / tech), наповнені орієнтальними барабанами, мотивами, перкуссиямі. Все це приправлено позитивною енергетикою, тому не дивно, що проект добре знають і люблять в тих місцях, де він проходив. Побувавши хоча б раз в клубі, ця вечірка завжди повертається з чимось новим.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: