У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:07, 16 Січня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Як правильно купити квартиру в новобудові

Як правильно купити квартиру в новобудові thumbnail

Квартири на первинному ринку мають високий попит, як у Львові, так і в інших містах України. Купуючи таке житло, можна не хвилюватися про старі комунікації, маленькі кухні тощо. Зазвичай у новобудовах реалізують більш просторі апартаменти зі зручним плануванням, тоді як у будинках старої забудови купити таке житло досить складно.

Первинна нерухомість Львова найкраще представлена в каталозі новобудов ЛУН.ua. Тут не тільки є весь перелік нових комплексів, сервіс має опис кожного ЖК, його фото, ціни на квартири та багато іншої корисної інформації. Якщо ви вже підібрали собі апартаменти, дізнайтеся основні нюанси купівлі житла на первинному ринку.

Репутація забудовника

З’ясувати, яку репутацію має будівельна компанія, допоможе інформація про її попередні проекти, а також наявність новобудов, що були успішно добудовані. Не завадить дізнатися, чи не фігурував забудовник у судових справах. Багато потенційних покупців також читають відгуки про вибрану компанію на профільних форумах.

Добросовісні забудовники ніколи не перешкоджатимуть покупцеві в ознайомленні з наступними документами:

  • документацією на земельну ділянку, на якій зводиться будинок;
  • дозвільними документами на зведення вподобаного житлового комплексу;
  • установчими документами компанії, з якою треба буде підписувати договір;
  • зразком договору.

Краще відмовитися від укладання угоди в разі відмови забудовника надати ці документи. Зразок договору також не завадить показати юристу.

Особливості укладання договору з забудовником

У договорі про придбання квартири обов’язково треба перевірити, чи передбачене повернення грошей за зайво сплачені квадратні метри, якщо помешкання необхідної площі в новобудові не виявиться. Цей пункт має бути в будь-якому договорі, в якому йдеться мова про придбання первинної нерухомості певного розміру. Інакше майбутній власник ризикує переплатити значну суму грошей, якщо йому буде запропоноване менше помешкання.

Також при укладанні угоди треба звернути увагу на термін дії договору. Він повинен бути чітко визначений, до того ж повинен бути обговорений термін передачі нерухомості у власність покупця. Якщо в договорі вказано, що квартира буде передана у власність тоді, коли будівництво комплексу завершиться, після його підписання покупець не зможе розраховувати на жодні компенсації, навіть якщо зведення новобудови затягнеться на 10 років.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: