У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:42, 17 Січня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вишукані сукні вишиті бісером

Вишукані сукні вишиті бісером thumbnail

З кожним днем все більшої популярності набирають вишиванки. Це зараз, як ніколи актуально. Люди дуже переймаються станом рідної країни, тому і хочуть проявити це. Хоч багато хто не може поїхати захищати державу, проте виявити повагу через національний одяг можна. Тому багато хто обирає носити вишиванки. Так можна показати, що ти є справжнім патріотом.

Для жінок є більше варіантів виразити цю патріотичність, адже можна носити ще вишивані сукні. Це виглядає дуже естетично. Та навіть в тих країнах, де не знають, що вишивка – український національний одяг носять зараз вишиті речі, адже це дуже модно. Вишивки бувають різними: це може бути один малюнок або геометричний чи квітковий орнамент.

Також особливої уваги потребує вишивка бісером. Це вишукано і гарно. Для цього майстрині купують заготовки для вишивки плаття бісером. Це готова сукня, на яку нанесено фарбою місце, де потрібно пришити намистину. Там набагато легше працювати, так можна і самостійно вишити собі сукню чи сорочку. Це захоплююче та дуже заспокоює. Бісер дуже прикрашає річ. Це робить її більш нарядною та вишуканою. Сукня з вишивкою бісером більше підійде на якесь свято чи особливу подію.

Це дуже кропітка робота. Багато майстринь сидять днями і ночами над такими виробами. Адже все повинно бути ідеально пришито та акуратно зроблено. Такі речі цінуються дорого. Тому це може бути хорошою ідеєю для бізнесу. Такі сорочки чи сукні можна дорого продавати, купуючи при цьому лише заготовки та сам бісер, який можна купити за зовсім різними цінами в залежності від якості.

Такі матеріали коштують не дуже багато. Проте найбільше в такій справі коштує робота. Це основне, адже потрудитись над таким потрібно досить довго. А бажаючих мати таку красу є дуже багато, тож клієнтів може бути велика кількість.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: