У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:57, 19 Січня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Смерть на колії через поспіх

Смерть на колії через поспіх thumbnail

Чоловіку з села Пустомити не дуже пощастило. Він поспішав кудись та переходив через колію. В дуже швидкому темпі чоловік не подивився навколо та не побачив, що прямо на нього рухається електричка. Вона їхала з Ужгорода та в Львівській області натрапила на 57-річного чоловіка. Він одразу помер на місці та потяг ніс його за собою ще 15 хвилин поки зміг загальмувати. Що саме потягнуло чоловіка до колії невідомо. Чому він так поспішав та як його не побачив водій – встановлюють поліцейські.

Хоч життя вже не повернеш, проте працівники поліції намагаються дізнатись все про цю подію. Як їхав водій, де були його очі в той момент, також шукають свідків, які могли б підтвердити, що чоловік вибіг зненацька або навпаки. Проте поки ніякої інформації немає. Тож доведеться передавати справу в суд, а там як вони вирішать. Проте водій стверджує, що чоловіка не бачив, що він вибіг дуже швидко, коли потяг фізично не міг зупинитись. Проте суд вирішить, як оцінювати ці слова. Адже чоловік помер прямо на місці. Проте все, що міг, водій зробив. Не в його силах було зупинити таку величезну машину, яка рухалась на шаленій швидкості. Проте така доля чекала на чоловіка, який дуже поспішав.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: