У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:02, 1 Лютого, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів потерпає від сміттєзвалищ

Львів потерпає від сміттєзвалищ thumbnail

Біля Львова надзвичайно багато сміттєзвалищ. Тут скупчення сміття з міста. Саме місто досить чисте, на вулицях прибирають двірники, які справляються з своєю роботою. Проте сказати те ж саме про окраїни неможливо. Вже давно депутати думають, як позбутись сміття, що назбиралось вже за багато років. Цього разу їх консультували іноземці, гості з Німеччини. Тут найбільш чисто, все охайно та прибрано, ніде немає зайвих звалищ. Тому німці можуть порадити щось дійсно хороше для українців.

В переговорах львівських депутатів та гостей з Німеччини було озвучено декілька досить хороших ідей, які, можливо, втілять в життя.  Також експерти кажуть, що потрібно, аби ця справа також обговорювалась в законі. Потрібно карати тих, хто звозить незаконно сміття, а також запровадити обмеження. Також запропонували побудувати сміттєпереробний завод, проте Львів збирається це зробити вже досить давно. Але все ніяк не збереться. Проте з цією ситуацією потрібно щось робити, адже це погано впливає на рейтинг міста, на екологію. Люди сіл, поблизу яких звалища скаржаться на жахливий сморід. Потрібно щось зробити, щоб нарешті сміття не було настільки багато.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: