У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:00, 2 Лютого, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів знову позбавили сміттєпереробного заводу

Львів знову позбавили сміттєпереробного заводу thumbnail

У Львові вже давно збираються зробити завод по переробці сміття, адже тут жахлива ситуація, дуже багато звалищ, сміття вже немає куди складати. Тому вирішили побудувати завод, проте ніяк не зберуться це зробити.

Цього разу виділили землю для заводу. Всі наче зраділи, що нарешті здійсниться мрія всього міста. Проте не цього разу. Бо визнали, що місцевість не підходить для будування яких-небудь споруд, бо там велика вірогідність проваль. Також поруч заказник, який не можна знаходитись поруч сміттєвого заводу. Тому цю територію визнали непридатною для заводу. На жаль, цього разу також не вийде побудувати. Тож будемо чекати нових рішень міської ради. Бо цю землю виділяли досить довго, наскільки швидко виділять наступну, невідомо.

Поки Львівські селяни потерпають від куп сміття, депутати та чиновники проводять бесіди з іноземцями, як би покращити ситуацію, що можна зробити в такому разі. Хоч всі як один твердять, що потрібен завод, львівська влада ніяк не може наважитись на такий крок. Це потребує досить значних коштів, проте остаточно вирішить проблему з звалищами. Адже жителі сіл вже просто не можуть спокійно дихати.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: