У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:15, 6 Лютого, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Мікроавтобус згорів вщент

Мікроавтобус згорів вщент thumbnail

На трасі Івано-Франківськ-Львів згорів мікроавтобус. За кермом був молодий хлопець, який, на щастя, вчасно вибрався з транспортного засобу. Прямо на узбіччі траси автомобіль почав палати, хлопець викликав пожежників, та поки вони приїхали, рятувати було вже нічого. Зупинили вогонь лише аби він не перейшов на поруч припарковану машину.

Сам хлопець розповідає, що не знає, що могло стати причиною запалу. Каже, що машина цілком справна, в ній все добре працювало. Що могло там загорітись тепер шукають поліцейські.

«Я їхав позаду хлопця, побачив, що дим почав підійматись вгору над автомобілем. Думав, можливо, мені здалось, або дим йде десь з іншого місця. Проте коли почало виднітись полум’я, хлопець звернув на узбіччя та вискочив з машини. Вона палала довго, поки їхали рятувальники. Я поїхав, бо допомогти все одно нічим не міг, та й поспішав», - розповідає свідок події.

Рятувальники ж кажуть, що потрібно всім проходити огляд авто, бо просто так воно загорітись не могло. Повинна бути причина. Певно, щось було зламане, і дало іскру та вогонь. Чудом хлопець встиг вибігти, бо ж машина горіла великим вогнем, палала довго. Якби він не зміг вийти, згорів би заживо.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: