У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:28, 10 Лютого, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Смертельна аварія під Львовом

Смертельна аварія під Львовом thumbnail

Вчора 9-го лютого за Львовом трапилась аварія. Жінка-водій 32-х років наїхала на пішохода 29-ти років. Чоловік помер на місці від отриманих травм. Жінка каже, що виною якість доріг, яка не дала їй нормально їхати. Але поліція виясняє зараз, чи причетна дорога до скоєного. На жінку чекає суд, вона буде відповідати за те, що позбавила життя молодого чоловіка.

Поліція зараз проводить розслідування, виясняє всі причини, які могли повпливати на цю ситуацію, проте поки нічого не кажуть. Відомо лише, що жінка повинна буде понести покарання, адже вини пішохода тут немає.

Рідні та близькі кажуть, що він йшов по справам, був абсолютно тверезим, йшов по тротуару, не відходячи вбік. Вони це знають, адже чоловік якраз говорив по телефону з сестрою за декілька хвилин до того, як на нього наїхали. Як так  сталось поки невідомо, як жінка заїхала на тротуар, чи можливо, чоловік переходив дорогу. Поки деталі невідомі, але результат вже є. Життя немає, а у жінки тепер починається складний період суду та доказів, що вона не винна. І можливо скоро її чекають грати, які безслідно не проходять в жодному житті. Проте поліція ще розбирається та досліджує все, можливо вдасться врятувати хоч життя водія.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: