У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:02, 14 Лютого, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Музичне змагання серед молодих гуртів

Музичне змагання серед молодих гуртів thumbnail

З 2013-го року відбувається фестиваль, на якому змагаються молоді виконавці музики з усієї України. Koza Music Battle – найбільший у Західній Україні музичний конкурс серед молодих українських гуртів, які творять у жанрі інді, сінті, рок, стонер, реґі тощо. Цього разу проводити будуть у Львові.

Подали заявки 94 гурти, проте відібрали небагато. Зараз формують остаточні списки конкурсантів, проте зараз цей список становить 32 команди, проте можливо ця цифра ще зміниться. Виступати хочуть всі, змагатись достойний не кожен, тому організатори обирають дійсно сильних та талановитих. А вже на місці будуть обирати найкращий гурт, який сподобається слухачам.

Таким чином підтримують нових виконавців, вони відчувають підтримку та можуть вирватись в ряди сучасної популярної музики завдяки такому конкурсу. Це перші досягнення для багатьох з них, тому таке не можна пропустити.

Вболівальники, знайомі та друзі можуть приходити та підтримувати своїх. Також з кожним приїде команда підтримки, адже всі учасники з різних міст. Свято повинно бути видовищним та захоплюючим. Коли саме це буде відбуватись поки невідомо, проте буде додаткова інформація в мережі пізніше.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: