У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:55, 17 Лютого, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Пенсіонери мітингують

Пенсіонери мітингують thumbnail

У Львові пенсіонери зібрались на вулиці Метрополита Андрія мітингувати. Старенькі хочуть, аби їм перерахували пенсії, адже обіцяли підвищувати, проте це ніяк не зроблять. Вони розповідають, що виживають з останніх сил, навіть на оплату комунальних не вистачає пенсії, а що вже казати про продукти та ліки.

Обіцяли підняти пенсії разом з мінімальною зарплатою, проте зарплати підняли, а пенсії ще ні. Тому пенсіонери бастують, кажуть, що можливо так доб’ються свого.

«Ми вже не можемо жити на ці гроші. Ціни ростуть кожного дня, продукти дорожчають, тарифи на комунальні послуги ростуть. За що жити? Нашої пенсії вистачає на комунальні послуги і все. А ще потрібні ліки та хоч якісь продукти, аби вижити. Дуже важко жити в такій державі. Тому багато людей і шукає незаконного заробітку. А ми не можемо працювати, хоч би і хотіли, тому і прийшли мітингувати, щоб якось змінити ситуацію. Але не знаємо, чи буде так, як ми просимо. Залишається лише надіятись. Можливо, у політиків з'явиться людяність та співчуття. Вони ж не будуть в такій ситуації як ми, бо забезпечили себе всім до кінця життя. А нам залишається тільки помирати з голоду», - розповідає пенсіонер.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: