У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:02, 23 Лютого, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові з’явився Убер

У Львові з’явився Убер thumbnail

Вже почало їздити таксі, яке відоме на весь світ. Мережа Убер об’єднує таксистів, у яких хороші автомобілі. Поїхати на такому таксі можна досить дешево. Виклик коштує 4 гривні, а кожен кілометр по 5 гривень. Таким чином мінімальна поїздка буде складати 14 гривень. Це дуже дешево як для таксі. Також до 26-го лютого компанія дарує 5 безкоштовних поїздок для кожного. Такий подарунок сподобався багатьом і деякі вже встигли спробувати.

Пасажири кажуть, що таке таксі дуже зручне, так як машини обирають не старіше 2001-го року, що дозволяє всім відчувати себе комфортно. А також плюс в тому, що таксисти цієї компанії приймають оплату і безготівковим способом. А ось таксисти на стареньких машинах не дуже цьому раді, адже до них тепер мало хто буде підходити. Якщо тепер є дешеве таксі на комфортній новій машині, то навіщо сідати туди, де вже все розвалюється. Звичайно попит на старих таксистів вже значно впаде.

«Нам не подобається це нововведення, але що ми можемо зробити. Нове таксі користується великою популярністю. Тут їхати дешевше та комфортніше, навіщо тепер ми? Прийдеться тепер придумувати якийсь інший заробіток, але що можна придумати, якщо десятиліттями возив людей? Настала криза на нашій вулиці», - розповідає таксист на старенькому автомобілі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: