У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:43, 24 Лютого, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ситуація з сміттям у Львові

Ситуація з сміттям у Львові thumbnail

У Львові вже дуже довго тягнеться ситуація з сміттям. Тут вже декілька раз виділяли землю для того, щоб зробити сміттєзвалище, або сміттєпереробний завод. Вже були й іноземці, які радили, що зробити для того, щоб стала кращою ситуація з сміттям. Проте міська рада Львова не може ніяк визначитись з територією та з усім іншим, що стосується сміття.

На рахунок цього висловився Гройсман. Він сказав, що півтора мільярди гривень виділено на виправлення проблеми у Львові. Цього повинно бути достатньо, адже зараз необхідно зробити додаткове звалище, бо для заводу потрібна допомога з закордону. Гройсман каже, що не збирається виконувати роботу за мера Львова, якщо йому не підходить жодна територія, яку пропонують для звалища, то що залишається робити. Прийдеться щось вирішувати, бо скоро ситуація стане непоправною. Сміття вже назбиралось дуже багато, та з ним щось потрібно робити, бо воно дуже заважає жителям сіл, в  яких є звалища, а також вже немає куди звозити нове сміття, яке збирають з міста.

Також люди в мережах сміються вже з цієї ситуації. Деякі пропонують справлятись з сміттям за допомогою хробаків. З'явилось багато картинок та фотографій, які критикують Львів за його сміття.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: