У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:42, 28 Лютого, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Дим у Львові

Дим у Львові thumbnail

У Львові нещодавно жителі помітили купу смогу, а також вогонь на окраїні міста. Справа в тім, що відбулось декілька трав’яних пожеж, одна з яких особливо великих розмірів. Від цього вогню, яким горіла минулорічна трава, в місті з’явився великий смог. Через вікно люди бачили багато чорного диму, який заважав дивитись.

Пожежники одразу після повідомлення виїхали на місце пожежі та потушили її, проте поки все горіло, частину міста накрило чорними хмарами. Але зараз вже з цим нічого неможливо зробити, потрібно лише чекати, поки вітром віднесе цей дим з міста. Яка причина загорання поки не встановили, але чому в декількох місцях одночасно теж невідомо. Поки поліція проводить розслідування.

Люди, котрі живуть поруч великої пожежі налякались, адже вогонь був дійсно на дуже великій площі. Вони не бачили, що саме там відбулось, побачили вже тоді, коли помітили досить сильне світло у вікно. А коли глянули, то були шоковані ситуацією. Тому варто спостерігати, що відбувається навколо. Ці люди і викликали пожежників, інакше вогонь дійшов би ще дуже далеко. Така ситуація навчила та налякала багатьох, проте тепер будуть знати, що робити в таких незвичайних випадках.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: