У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:10, 1 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Як у Львові ртуть збирали

Як у Львові ртуть збирали thumbnail

Екологи міста робили захід, на якому збирали ртуть від населення. Справа в тім, що на звалищах сміття завжди знаходили багато ртуті, близько 5 кілограм. Це шкодить природі та екології. Тому вирішили влаштовувати заходи. Минулого року було здано досить небагато, а цього року здали понад 7 кілограм ртуті. Це дуже велика кількість, як зазначають екологи. І певно, що не всі жителі знали про захід, тому можлива і більша кількість.

Дуже добре, що громадяни міста знають про небезпеку, про загрози від ртуті, тому вони і прийшли здати такий матеріал. Де вони його беруть, це вже інша справа, звідки у людей ртуть. Але добре, що здають, бо так набагато менше ртуті піде в смітники, та потім опиниться на звалищах серед природи. Так буде краще для всіх.

Екологи вирішили, що потрібно частіше проводити такі акції, тоді можливо, більше людей зможуть дізнатись та прийти, тоді можливо, кількість зданої ртуті ще збільшиться, хоча і цього річний показник досить хороший. Люди приносять все, що є в них вдома, в гаражах. Це добре, адже так і вони в безпеці, і природа. Тому важливо, щоб кожен знав, що може спричинити ртуть. Це небезпечно, тому варто від неї остаточно позбутись.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: