У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:57, 2 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Перевірка в міській раді

Перевірка в міській раді thumbnail

Щоб потрапити сьогодні на сесію міської Львівської ради потрібно почекати та пройти через всі перевірки. Тут сьогодні стоять багато муніципалів, які перевіряють всіх на металошукачі, а також перевіряють вміст сумок. Справа в тім, що тут за попередніми даними планується акція протесту, тому всіх перевіряють, щоб не було несподіваних ситуацій та жертв.

Депутати трішки незадоволені незручностями, проте їм немає куди діватись, адже й самі розуміють, що безпека – перш за все. Варто знати, якщо хтось захоче заподіяти їм шкоду, тому всіх перевіряють, аби впевнитись, що нічого не трапиться. Може відбутись будь-яка несподівана ситуація, але тепер, коли працівники служб всіх перевірили та впевнились, що все добре, можна бути спокійними. Проте вони не йдуть з місця події, чекаю на кожного, хто з запізненням може заходити до зали, будуть перевіряти кожного, аж до закінчення сесії.

Такі міри вимушені були прийняти, бо ж повідомили про акцію протесту. А протестувальники під емоціями можуть будь-що вчинити, тому варто було впевнитись, що ні в кого немає зброї та небезпечних предметів, такого не виявили, проте ще очікують, аби в разі чого бути напоготові допомогти та затримати.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: