У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:35, 3 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Чоловіки впали в шахту ліфта

Чоловіки впали в шахту ліфта thumbnail

Двоє чоловіків працювали на будівництві багатоповерхівки. Тут вони трудились заради гарного будинку, який вже почав стрімко підійматись вверх. Проте завершити його не вдалось, бо чоловіки впали в шахту ліфта. Один отримав тяжкі травми та вмер на місці, а іншого у важкому стані доправили до лікарні. Зараз він в реанімації, лікарі стараються врятувати його життя.

Поліція обстежує місце, опитує всіх робітників будівництва. Шукають винних та свідків події. Поки нічого не розголошують, але кажуть, що будуть проводити розслідування, бо навряд чи люди, які працюють довгий час на будівництві, були б такими необережними. Можливо, їм хтось допоміг туди потрапити. Поліцейські чекають, поки можна буде зайти та поговорити з чоловіком, який вижив. Сподіваються він не помре в лікарні, та вони ще зможуть дізнатись інформацію про той випадок, тоді і все проясниться.

А поки роботи припинені, іде слідство, а родина загиблого готується до похорон. Вони не вірять, що таке могло статись, проте дуже переживають та шкодують про це. Їм буде не вистачати чоловіка. А той, що в лікарні бореться зі смертю до останнього, його родина також підтримує та чекає результатів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: