У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:15, 6 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Веселка над Львовом

Веселка над Львовом thumbnail

У мережі люди дивуються, як дощу не було, а веселка є. Львів на вихідних обійняла величезна веселка, яку одразу всі почали фотографувати. Фото такої красуні заполонили мережу на вихідних. Вона дуже сподобалась жителям міста, вони з радістю спостерігати за нею. Таке природне явище рідко можна зустріти, тому всі не могли пропустити такий момент.

«Ми були вдома, живемо на 9 поверсі. Глянули у вікно, а там веселка, така красива. До того ж дощу не було, це всіх здивувало. Я дістала фотоапарат і почала фотографувати, як веселка обіймає наше місто. Було навіть видно, як вона доходить до останнього будинку нашого району, вона ніби все місто охопила, хоч так було видно не з будь-якого ракурсу. Це дуже гарно виглядало на фотографії, тому варто зазначити, що такі речі не потрібно пропускати. Багато хто звертає увагу на гарні будівлі, розважальні заходи, а такі новини, як природні явища також не варто забувати, бо природа прекрасна і тішить нас в будь-яку пору року. Це приємно та радісно бачити», - розповідає жителька Львову.

В мережі майже кожен зробив світлину з веселкою, вона підняла настрій багатьом, та люди зазначають, що так вихідні проходять навіть краще, ніж зазвичай.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: