У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:02, 7 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів – місто кави

Львів – місто кави thumbnail

Львів здавна вважають столицею кави. Туристам розповідають, що причина цьому те, що колись тут був завод Галка, який обсмажував зерна для всього Радянського союзу, проте більшість львів’ян так не вважають. Насправді ж найкращі баристи, які здобули багато перемог та нагород саме звідси. А столицею кави називають саме Львів, тому що тут неймовірно велика кількість кав’ярень. Кожна з них зазвичай маленька, з декількома столиками та своєю атмосферою. Це дозволяє людям насолодитись часом, кавою та атмосферою.

Кожна кав’ярня має свої звички та принципи. Всюди є своє меню, яке відрізняється чимось особливим, чимось неперевершеним. Тут готують каву по-різному. Є навіть вираз «кава по-львівськи». В кожному закладі працює барист, який навчений робити каву, любить та відчуває її. Це допомагає йому робити настільки смачну каву, наскільки це можливо. Тому тут дійсно це добре виходить.

Багато власників кав’ярень кажуть, що є гурмани в місті, проте більшість людей люблять просто випити каву, не задумуючись про неї. Не скуштувавши спочатку, люди одразу кидають цукру, який псує смак справжньої кави, яку варили з любов’ю. тому варто подумати та визначитись для себе, що є кава для вас, та яку полюбляєте саме ви.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: