У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:52, 9 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Як жити інвалідам у Львові?

Як жити інвалідам у Львові? thumbnail

Львів запевняє, що завжди відкритий до нових людей. Проте для туристів, які ходять своїми ногами він дійсно відкритий, а для інвалідів тут не місце. У Львові немає багато де пандусів. Проте це не лише пандуси. Потрібно також облаштувати все навкруги.

До лікаря інваліди ходити не можуть, рентген роблять лише стоячи, до гінеколога піти неможливо, в лікарнях немає пандусів. Та ж сама історія і з культурними закладами. Як піти в театр чи кіно, якщо проходи дуже вузькі, і всюди сходи? Навіть на площі міста бруківка, по якій дуже важко пересуватись на візку. А що казати про світлофори, на яких зелене світло лише 15 секунд? Як інвалід на візку повинен встигнути за цей час?

В результаті інваліди залишаються заручниками своїх квартир. Багато з них навіть живуть в багатоповерхових будинках, які не об лаштовані ліфтом. Це значною мірою ускладнює їм життя, тож приходиться сидіти перед телевізором цілими днями та нічого більше не робити. Вийти в місто дуже складно, навколо немає підтримки для таких людей, ніхто не допоможе, не підтримає. І влада не може створити хоч щось, що допомогло б таким людям. Хоча б в'їзд до тролейбусу чи автобусу зробили б. Хоч щось, щоб можна було вийти з дому.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: