У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:34, 10 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Обговорення творчості Еґона Шіле

Обговорення творчості Еґона Шіле thumbnail

Пройшло свято всіх жінок в Україні. Квіти всі продані, власники магазинів косметики та квітів можуть їхати на моря від заробітку за один день, всі жінки вже похвалились букетами в мережах. Тепер свято пройшло, а обговорення продовжуються.

В межах заходів до Міжнародного жіночого дня у львівській книгарні «Є» відбулася розмова на тему «Еґон Шіле. Істерія в обіймах жінки». Між собою спілкувалися викладач філософії Львівської академії мистецтв Володимир Олінкевич та дослідник французької філософії і перекладач Павло Бартусяк.

Чоловіки з досить великою компанією обговорювали творчість художника, який зображав еротичні сцени. Його не зовсім розуміють зараз, а що казати про 20-те століття, коли він писав. Просте справжнє мистецтво не має обмежень. Чоловіки переглядали картини, обговорювали їх, прослідкували тенденції в творчості Шіле. Вони роздумували над сутністю природи жінки, та як зобразив це художник. Його творчість відома та подобається багатьом, проте не всі розуміють.

Проте свої поціновувачі є, яким подобається таке відображення жіночої натури. Захоплення викликає у багатьох чоловіків, адже жінки зображені дійсно дуже красиво та ніжно. Така творчість оригінальна та заслуговує уваги.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: