У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:32, 13 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львову знову пропонують ділянку

Львову знову пропонують ділянку thumbnail

Всім вже відома і набридла проблема Львову з сміттям. Тут його дуже багато, звалища переповнені, місто на межі сміттєвої катастрофи. Сміття немає куди вивозити, люди скаржаться, екологія псується. Тому вирішили побудувати разом з закордонною допомогою завод по переробці сміття. Проте навіть з допомогою справа все не йде.

Виділяли Львову вже декілька ділянок для цього заводу, проте всі вони по різним причинам не підходили для побудови. Тому чекають на нові пропозиції. І вони поступають. Зараз виділили знову ділянку, яку мають оглянути експерти та визначитись. Сподіваємось, що цього разу з землею все буде добре та вона буде придатна для будівництва заводу. Проте влада одразу попереджає, що навіть якщо це місце підійде для цієї цілі, то будівництво почнеться не раніше ніж за декілька років, адже це суттєвий проект, потрібно все обдумати, до того ж чекатимуть фінансової допомоги з закордону.

Проте всі львів'яни сподіваються, що вже скоро побачать завод, який забере все сміття, яке зібралось за довгий час, яке заважає жити людям. Ця проблема вже відома на всю країну, і тільки тут це виросло до таких масштабів. Проте скоро це припиниться.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: