У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:44, 14 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ремонт ям на Львівщині

Ремонт ям на Львівщині thumbnail

У Львівській області за тиждень, враховуючи свята відремонтували 11 квадратних метрів ям. Це хороший результат, досить швидко поремонтували значний шматок дороги. Водіям такий темп роботи подобається, але проблема в тому, що це дуже періодично, і немає такого, щоб робили так дороги весь час. Тоді б в Україні були дуже хороші дороги. А так хоч невеликими ривками роблять частинами.

«Ми раді, що роблять дороги в області, проте це ненадовго. Вони зробили шматок роботи, а  далі затихнуть на довгий час. Це вже було давно і не одного разу. Тому ми вже знаємо, що всюди будуть писати в інтернеті, які комунальники молодці, що зробили дороги, проте це лише капля в морі, а решту вони не збираються робити. Я звичайно радий бачити, що залатали ями в моїй області, проте це не змінює ситуацію з дорогами в загальному», - ділиться думкою водій.

Проте скоро буде видно, чи залишать цю роботу комунальники. Бо вони пообіцяли робити і далі, а люди вже перевірять це все. Всі чекають на ті часи, коли дороги будуть такі, як в Європі, адже ми туди прагнемо, але робити для цього нічого не хочемо. Чекаємо лише, коли підпишуть документи. Потрібно починати зміни, відновитись відповідально до роботи, тоді ми станемо схожі на європейців.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: