У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:12, 16 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Висадка квітів у Львові

Висадка квітів у Львові thumbnail

Львів – туристичне місто, в яке кожного року приїжджає багато туристів, проте не лише вони хочуть бачити місто красивим та затишним. Люди, які тут проживають також хочуть, аби все було гарно та красиво. Тому влада час від часу приймає рішення, які роблять місто більш привабливим. Цього року вирішили додати озеленення на вулиці міста. Навесні планується висадка квітів у Галицькому районі на орієнтовну суму 700 тис грн. відповідний тендер вже оголошено. Результати щодо фірми-переможця очікують до 20 березня.

«Згодом буде оголошено переможця тендеру на весняну висадку квітів на вже традиційних локаціях: на площі Ринок, проспекті Свободи», - зазначив заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

Також варто зазначити, що минулого року до висадки дерев та квітів залучали підприємців та простих жителів міста, які хотіли допомогти. Цього року це також можливо, тож всі бажаючі можуть прийняти участь у створенні краси в рідному місті. Адже всім потрібно докладати зусиль, щоб місто було гарним. Потрібно зменшувати кількість сміття, наглядати за власними подвір’ями, тоді все буде охайно.  Потрібно кожному починати з своєї найближчої території.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: