У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 00:38, 17 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Навчання в Польських ВУЗах на магістратурі: особливості та переваги вступу

Навчання в Польських ВУЗах на магістратурі: особливості та переваги вступу thumbnail

Магістратура в Польщі для українців - прекрасна можливість отримати повну вищу освіту за кордоном і знайти гідну роботу. Багато студентів вітчизняних вищих навчальних закладів розуміють важливість своєї спеціальності. Саме тому закінчити навчання вирішують саме в польському університеті.

Основною перевагою польської освіти є якість навчання. ВУЗи Польщі https://mojaedukacja.com/universytety працюють за специфічною методикою, адже не дарма групи діляться на польські та англійські. Англомовні напрямки передбачають можливість перевестися в іноземний навчальний заклад. Університети Польщі впроваджують нові програми, націлені на обмін студентами. Навіть класичні факультети по закінченню навчання надають європейські дипломи, з якими студенти можуть поїхати в іншу країну. Освіта за кордоном https://mojaedukacja.com/navchanna-za-kordonom добра тим, що перед українцями відкриваються унікальні можливості: отримати гідні знання і підібрати високооплачувану роботу. Іноземні компанії розглядають в якості працівників не тільки місцевих жителів, а й зарубіжних студентів, які мають знання в певній галузі. Ні для кого не секрет, що грамотні українці, які отримали ступінь магістра, переїжджають в розвинені європейські країни з метою знайти роботу. І таке рішення є цілком виправданим, адже компетентні лікарі, інженери і механіки потрібні будь-якій державі.

Навчаючись в польському ВНЗ, ви зможете завести багато цікавих знайомств. Безглуздо думати, що в чужій країні ви будете чужим, адже переважна кількість студентів - іноземці. Спілкуючись з іншими студентами, ви зможете вивчити кілька мов, дізнатися унікальні історії про зарубіжні країни. Отримані знання допоможуть вам стати цікавою, різнобічною і комунікабельною людиною.

У тих, хто вчиться на магістратурі, з'являється рідкісна можливість відвідувати наукові заходи. Обладнані за новими технологіями лабораторії завжди відкриті для студентів. Такі заняття можуть стати не тільки хобі, а й ключем до нових відкриттів в області інженерії, математики, хімії та фізики. Для студентів гуманітарних наук також існують інститутські групи.

Список документів, необхідних для вступу

Для того щоб вступити на магістратуру в Польщі, вам буде потрібно, в першу чергу, диплом бакалавра. Даний документ вам видасть вітчизняний ВНЗ, в якому ви навчалися раніше. Так як ви поступаєте в іноземний університет, диплом необхідно буде узаконити у нотаріуса.

Для вступу в польський ВУЗ також буде потрібно сертифікат, що підтверджує ваші знання іноземної мови. Такий документ видають спеціалізовані мовні школи. Якщо ви плануєте вступати на навчання польською мовою, то необхідно вивчити польську мову. Для магістратури в Польщі англійською мовою знадобиться сертифікат про знання англійської. Обидві мови знадобляться вам у житті, тому найкраще освоїти їх одночасно.

З додаткових документів для вступу будуть необхідні паспорт, свідоцтво про народження, фотографії та медична довідка. Повний список документації можна знайти на сторінках сайту Moja Edukacja. Інформаційний проект зможе допомогти вам абсолютно у всіх питаннях, що стосуються навчання в Польщі: вибір місця і спеціальності, пошук житла, столових і магазинів.

Вартість магістратури в Польщі

Магістратура в ПольщіЦіни на навчання в Польщі можна сміливо назвати прийнятними. Для тих, хто вже цікавився цінами українських університетів, польські ціни здадуться привабливими. Вартість навчання залежить від обраного вами університету, спеціальності та форми навчання. Наприклад, державні установи майже в два рази дорожчі, ніж приватні. Що стосується напряму, то медицина і адвокатура найдорожчі. А ось гуманітарні спеціальності є доступніші. Середня вартість навчання в Польщі за рік становить близько 2000 євро. Не менш важливою є основна мова, яку вибере студент.

Багато людей дивуються тому, що безкоштовна магістратура в Польщі - це реальність. Практично кожен університет щорічно проводить спеціальні програми і конкурси, за результатами яких визначаються найбільш достойні кандидати. Перевага віддається тим, хто має карту поляка. Ну а для тих, у кого її немає, існує індивідуальний відбір.

Найчастіше конкурсні програми на пільгове навчання в Польщі практикують державні установи. Головною вимогою для учасників є ідеальне знання польської мови і хороші показники диплому. Тому навіть для тих, хто тільки почав навчатися у вищому навчальному закладі, є сенс ставитися до навчання відповідально і стежити за спеціальними пропозиціями від польських ВНЗ.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: