У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:02, 23 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Оплата збитків за сміття

Оплата збитків за сміття thumbnail

У Львові зараз погана ситуація з сміттям, його дуже багато та немає вже куди вивозити. Про цю проблему вже знають всі, бо ж Львів всюди розсилає «подарунки». Міський голова Кременчука вважає, що Львів має компенсувати збитки, пов’язанні із вивезенням та захороненням свого сміття. Адже його надто багато та воно заважає власному сміттю.

Міська влада Кременчука вирішила, що їхні колеги зі Львова мають компенсувати їм витрати, пов’язані із прибиранням несанкційованого сміття. Зокрема, як повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради, КП «Кременчукводоканал» поніс збитки за прибирання і вивезення сміття в сумі 12 тисяч 878 грн, (оскільки воно було виявлено саме на території очисних споруд водоканалу), а захоронення сміття на Деївському звалищі обійшлося в 419 грн. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради. Якби сміття було лише на звалищі, це обійшлось би в рази дешевше, проте оскільки незаконно вивезли сміття до споруд водоканалу, то прийдеться нести відповідальність.

Львів поки на це ніяк не відреагував, але вони вимушені будуть заплатити або довести, що сміття не їх, але зробити останнє буде дуже складно. Поки справа ще вирішується, тому ще нічого точно невідомо.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: