У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:23, 24 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Година Землі у Львові

Година Землі у Львові thumbnail

Люди живуть на планеті, користуються благами, та своєю діяльністю часто нищать природу. Проте інколи задумуються про те, що своїми діями люди псують природу, і щоб хоч якось її зберегти влаштовують різні акції. У суботу відбудеться «Година Землі 2017 року». Львів закликає людей вимкнути світло, як символ стурбованості за майбутнє планети та єдності у бажанні захистити природу.

«25 березня Львів долучається до загальносвітової акції «Година Землі 2017 року», яка полягає в тому, щоб мешканці міста виключили світло з 20.30 год. до 21.30 год. Освітлення вулиць ми вимкнути не можемо з питань безпеки, але ми виключимо освітлення деяких об’єктів на годину: Собору св.Юра, телевежі «Високого замку» та підсвітку вежі міської Ратуші», – повідомив начальник відділу енергоменеджменту Львівської міської ради Роман Васьковець.

Жителі міста також згідні вимкнути світло всього на годину. Багато хто не розуміє, навіщо це, проте така акція показує світові, що люди дійсно стурбовані станом планети. Варто підтримати таку акцію, це можуть зробити всі бажаючі, це не буде нічого вартувати, але так можна підтримати рідне місто та землю. Долучайтесь всі, аби світ знав, що Україна також приймає участь.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: