У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:05, 27 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Двоє померлих в ДТП

Двоє померлих в ДТП thumbnail

Люди, котрі мають автомобілі повинні бути дуже обережними, а також розуміти, що вони завжди можуть потрапити в аварію, тому це ризик, на який люди йдуть добровільно. Не обходиться і дня без аварій, адже є різні автомобілі, різні водії, різні умови, тому інколи це несумісне і стається ДТП. Так сталось і на Львівщині. Поблизу с. Тарасівка Пустомитівського району на автодорозі М12 “Львів-Тернопіль” сталося зіткнення двох автомобілів “ВАЗ 2101” та “ВАЗ 2109”. В результаті цієї аварії обоє водіїв померли в лікарнях. Двоє молодих чоловіків померли від такої, здалось би, звичайної речі – авто.

Аварії трапляються часто, і нічого не можна зробити, щоб скоротити їх число. Але багато аварій закінчуються лише побитими машинами, а тут дві смерті, це дуже страшно насправді. Родичі померлих кажуть, що якби можна було таке передбачити, тоне їхали б на машині взагалі. Такі наслідки від необережності людей.

Поліція зараз ще виясняє всі обставини події, адже невідомо, що сталось між ними, чому машини зіткнулись. Поки ведеться розслідування. В будь-якому випадку вже немає кому нести відповідальність за те, що сталось. А автомобілі вже також навряд чи врятувати.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: