У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:57, 29 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ремонт аварійних балконів

Ремонт аварійних балконів thumbnail

У Львові існує один вислів, який дуже часто повторюють місцеві: «Не ходи під балконами», і тут справа не в забобонах, а в справжній небезпеці від цих конструкцій. Після перевірки аварійного стану львівських балконів працівники були шоковані станом цих прикрас для будинків. Тому вирішили, що їх потрібно негайно ремонтувати, адже вже є досить багато сумних випадків за участю балконів.

Старий Львів, який представляє забудова Галицького району, має 124 аварійні балкони. Впродовж цього року відремонтують близько чверті із них. Більше 30 конструкцій вже обтягнули сіткою, щоб убезпечити перехожих від падіння декоративних елементів. Також досить багато аварійних балконів в Шевченківському районі, проте влада пообіцяла, що потурбується про них. У Франківському районі оббивають лише декілька з балконів, проте потребують ремонту в десятки разів більше.

Гроші на це дають частково жителі, частково комунальники. Проте є балкони в історичних будівлях, за ремонт яких заплатять іноземці. Це добре, адже люди не мають грошей ремонтувати свої балкони, а вони приносять шкоду людям. Декоративні елементи падають прямо на голови. А так з допомогою комунальників та іноземців буде можливість зробити ремонт.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: