У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:16, 31 Березня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Ситуація з сміттям 2»

«Ситуація з сміттям 2» thumbnail

Всім відома та вже набридла ситуація з сміттям у Львові, проте нічого неможливо вдіяти, адже це проблема сьогодення, яку активно обговорюють всі жителі країни. Проте ситуація з кожним днем набуває іншого змісту. Мер Львова прокоментував ситуацію щодо вивезення сміття з міста. Зараз засміченими є 10% майданчиків, проте Садовий вважає, що існує загроза повторення ситуації зі сміттям. Адже лише нещодавно сміття позбулись, зробили генеральне прибирання, але воно може не допомогти, адже сміття знов і знов прибуває.

«Після розблокування полігонів Львівської області нам вдалось вивезти більшу кількість накопичених відходів з міста. На сьогодні лише 10% майданчиків в місті є переповненими.

Ключове завдання на найближчі дні – це пошук полігонів для подальшого вивезення. На сьогодні місту виділили ліміт лише на 1900 тонн сміття на полігонах Львівщини. Однак це – лише кількаденна норма сміття, яке продукує місто. Відтак, існує реальна загроза повторення ситуації з блокуванням міста», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Мер запевняє, що ситуація може повторитись, проте влада робить все можливе, щоб запобігти цьому, щоб змінити ситуацію та зробити так, щоб місто мало куди вивозити сміття.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: