У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:14, 6 Квітня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Бомба на залізній дорозі

Бомба на залізній дорозі thumbnail

Люди в Україні досить часто їздять на потягах. Проте вони не знають, яка може чекати небезпека, якщо хтось вирішить нашкодити людям. Проте для цього працюють люди, які повинні виявити загрозу. Їх робота не марна, нещодавно був доказ цьому. 4 квітня, о 8:30 у селі Зарваниця Золочівського району працівники залізниці під час обстеження колії виявили предмет ззовні схожий на ручну гранату, який був перемотаний папером та скотчем. Одразу викликали спеціалістів, які проводили роботи по дослідженню бомби та знешкодженню.

На місці події працювали спеціалісти відділу вибухотехнічної та пожежотехнічної експертизи НДЕКЦ при ГУ НП у Львівській області та встановлено, що виявлений предмет є ручною гранатою оборонною (РГО) Радянського виробництва, без запального пристрою, – вибухобезпечна.

Через такі дії затримали потяги  «Львів-Тернопіль» на 20 хвилин та «Львів-Москва» – на 33 хвилини. Проте всі пасажири залишались спокійними, адже розуміли, що це для їх безпеки. Зараз рух відновили по звичайному режиму. Хоч пасажири і перелякались, проте спеціалісти все виконали, їх життю нічого не загрожувало. А працівників колії віддячили за спостережливість та уважність.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: