У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:22, 7 Квітня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вдячність за прийом сміття

Вдячність за прийом сміття thumbnail

Львів зараз знаходиться в достатньо гарному стані, проте сміття прибуває та скоро може знову утворитись сміттєвий колапс, тому львівська влада вирішила допомогти фінансово тим, хто приймає їх сміття. Таке рішення прийняли 6 квітня, на сесії Львівської міськради. Передбачено, що більше 6 мільйонів гривень буде виділено полігонам тих населених пунктів області, куди доставляють сміття зі Львова. У Львівській міській раді повідомили, що зазначені суми виділяють міським бюджетам.

міський голова нещодавно казав, що скоро буде знову сміттєва катастрофа, а сусідні міста закрились від Львову, не хочуть приймати сміття та допомагати ближнім, проте вирішили їх заохотити, допомогти відкритись. Так і вийшло. Тепер міста надають місце на звалищі охочіше. Таким чином влада вирішить частково свою проблему, проте трішки схудне бюджет міста. Але нічого не буває безкоштовно, доведеться платити за чистоту та порядок. Можливо, скоро вирішать питання з сміттєпереробним заводом і тоді не буде потреби шукати такі способи. А поки цього немає, приходиться виходити з того, що є. жителі міста кажуть, що поки все чисто, проте якщо піде далі так справа, то місто знову потопатиме в смітті.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: