У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:25, 7 Квітня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Затримали хабарника

Затримали хабарника thumbnail

На жаль, в Україні ще залишилось багато хабарників, які вимагають гроші за певні дії. Це незаконно та не повинно бути, проте  нічого не вчить таких людей. Правоохоронці встановили, що головний спеціаліст Державної архітектурно-будівельної інспекції у м. Львові вимагав від львів’янина гроші за надання дозвільних документів. Зокрема, за узаконення перепланування квартири у будинку, що являється пам’яткою архітектури місцевого значення. 500 доларів США хабара повинен був передати громадянин.

Проте львів’янин не захотів платити кошти та вирішив здати хабарника поліції. Правоохоронці затримали їх в процесі передачі коштів. Представника інспекції затримали, зараз він чекає суду. Кримінальне провадження відкрито. Тепер чоловікові світить декілька років ув’язнення. Також поліцейські шукають посадових осіб, які причетні до цього, адже це робота не одної людини. Такі люди досить добре заробляють, проте їм мало, вони вирішують, що якщо вимагати кошти у людей, то життя стане кращим. Проте не всі готові платити за те, що повинно відбуватись безкоштовно. Цього разу не пощастило, натрапив на чоловіка, який не захотів віддавати свої кошти.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: