У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:28, 7 Квітня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Водій-заступник у Львові

Водій-заступник у Львові thumbnail

У Львові вже всі писали про хамовитих водіїв громадського транспорту, жителям міста все не подобається тут, і якість перевезення, і відношення водіїв, їх вигляд. Проте зараз всі обговорюють вчинок одного з водіїв маршруту №51. До автобусу зайшла вагітна жінка, проте їй ніхто не поступився місцем. Водій дивився на цю ситуацію та чекав доки хтось встане. Проте коли цього не відбулось, водій сказав, що не поїде, доки хтось не поступиться місцем жінці. Тоді хлопець встав та автобус поїхав.

Зараз цю подію обговорюють усі. Завжди вважають, що водії невиховані, неохайні, не можуть відноситись нормально до людей. Проте цей водій змінив ставлення людей. Він показав, що є хороші люди, і неважливо, якої вони професії. Цей водій став героєм в соц-мережах. Тут всі обговорюють та хвалять його за такий вчинок. А також і сама жінка подякувала та похвалила водія за те, що він заступився за неї. Адже і справді в нашій країні не дуже поважають старших людей та вагітних. А їм справді тяжко стояти в повному автобусі. Тому водій вирішив змінити це та взяти все в свої руки. Завдяки таким людям в молоді ще прокидається культура. Тепер всі, хто їхали на тому маршруті запам’ятають, що вагітним потрібно поступатись місцем.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: