У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:09, 21 Квітня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Конгрес-центр у Львові

Конгрес-центр у Львові thumbnail

Раніше говорили, що у Львові є проект великого конгрес-центру. Проте тепер від розмов перейшли до справи. Мерія збирається оголосити не зовсім зрозумілий архітектурний конкурс на будівництво конгрес-холу площею аж 22 тисячі квадратних метрів. До початку літа планували вже затвердити план та почати роботу. Головне, чим приваблює такий центр – універсальність. Ідея в тому, щоб тут можна було організовувати концерти, бізнес-зустрічі, а також спортивні заходи. Через останнє почало перейматись керівництво «Арени Львів».

Керівництво каже, що «Арена Львів» зараз на межі банкрутства. Футбол вже перестав давно бути головною подією на цьому місці. Тому якщо конкурент прямо через дорогу переманить всіх глядачів, то можна буде закриватись. Тут не так багато місць, не таке все нове, проте тут проводиться багато заходів.

Багато людей кажуть, що набагато дешевше обійшлось би зробити ремонт та вдосконалення вже існуючого центру, аніж будувати новий величезний конгрес-центр. Проте влада вирішує по-своєму, а люди цього не розуміють, хоча ясно, що все вирішують гроші. Тепер прогнози для стадіону будуть зовсім невтішні. Час покаже, що будуть обирати люди.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: