У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:12, 21 Квітня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів заробив на продажі нерухомості

Львів заробив на продажі нерухомості thumbnail

У Львові є багато будівель, які цікаві людям. Багато хто хотів би придбати певну нерухомість, проте не міг це зробити, адже це було в комунальній власності. Проте в 2016 році почали активно продавати в приватну власність багато будівель. Це дало змогу багато заробити. А саме за рік Львів заробив цим 109,8 мільйонів гривень.

Ця досить велика сума складається з багатьох частин: 65,8 мільйонів гривень – від приватизації нежитлових приміщень; 38,4 мільйонів гривень – від орендної плати нежитлових приміщень; 1,3 мільйон гривень – від оренди цілісних майнових комплексів; 4,3 мільйони гривень – від оренди окремих конструктивних елементів. Із цих коштів 23, 8 мільйона гривень Львів відрахував до державного бюджету України.

Це досить добре повпливає на теперішній стан бюджету у Львові, можна буде більше собі дозволити, та можливо з'являться кошти на давно заплановані речі. Давно планувати ремонт доріг, побудову колій та багато іншого. Можливо тепер зароблені кошти пустять в це русло та місто зможе мати багато нового та потрібного. Але час покаже, куди підуть зароблені кошти. Львів'яни вже чекають приємних змін, а ті, хто придбали будівлі, радіють новим майном.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: