У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:15, 21 Квітня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів приймає аграрну виставку

Львів приймає аграрну виставку thumbnail

У Львові буде проходити V Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства AGROPORT WEST LVIV 2017 з 27 по 29 квітня на території Міжнародного аеропорту «Львів». На цьому форумі найбільше уваги будуть приділяти різним тренінгам та семінарам. Варто показати всім присутнім, що це заняття дійсно важливе та прибутковою а також покажуть, що Львів також приймає в цьому участь і область пристосована для таких робіт. Також будуть конференції про контроль якості продукції, адже це дуже важлива тема для всіх фермерів.

Очікують, що буде дуже багато відвідувачів, а саме понад 6 тисяч. Заходом зацікавилися аграрії з Київської, Хмельницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Вінницької, Рівненської, Миколаївської, Житомирської, інших областей. Буде також діяти виставка техніки та технологій, семінари з тваринництва, рослинництва, бджолярства, якості продуктів, та багато іншого, що буде дуже цікаво послухати.  Це все триватиме близько 40 годин, за які можна буде отримати безліч корисної інформації. Прийматимуть участь 100 компаній, близько 100 українських і закордонних  експертів.

Участь безкоштовна, проте потрібна реєстрація. А також можна буде дивитись трансляцію в інтернеті.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: