У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:18, 21 Квітня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

За грати за хабар

За грати за хабар thumbnail

Заступник генерального директора львівського аеропорту буде сидіти в тюрмі. 10 років йому загрожує за те, що він взяв хабар в розмірі 40 тисяч гривень. Поліція його спіймала та затримала, тепер на нього чекає суд. Вказану суму неправомірної вигоди чоловік вимагав та одержав від представника суб’єкта господарювання за сприяння в підписанні актів виконаних робіт по ремонту приміщень аеропорту. Також чоловіка звільнять з посади та він не зможе займати такі вже довгий час. Тож тепер життя зміниться докорінно.

Заступник директора хотів заробити кошти, знайшлась така можливість. Але йому не пропонували гроші, а він не зміг втриматись, а він сам вимагав. Тож знав наперед, що робить незаконні справи та за це може послідувати відповідальність. Тому тепер не може нічого вдіяти а доведеться прийняти своє покарання та відбути за гратами той строк, який призначать. Вже нічого не завадить суду прийняти правильне рішення та чоловік отримає по заслугам, адже всім відомо, що вимагати незаконно гроші це досить великий злочин. Тепер всі хабарники, яких ще не встигли спіймати побачать такий результат подій та може зроблять для себе правильні висновки, адже таких ще багато залишилось не спійманих. Проте це поки що.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: