У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:24, 21 Квітня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Озеленення Львова

Озеленення Львова thumbnail

Львів потопає в смітті, проте не можна втрачати надію та опускати руки. Вирішили посадити дерева, щоб місцеві жителі бачили природу. На це витратили досить значну частину коштів.  Через сміття у Львові дуже брудне повітря, а також на вулицях не зовсім гарний вигляд. Тож вирішили розбавити обстановку за допомогою нових зелених насаджень. Закупили багато нових саджанців, які планують посадити на вулицях, в дворах, а також парках та скверах.

Комунальникам приємно робити місто чистим та гарним, а також люди давно просили оновити дерева, адже все в поганому стані, щось зрубують, щось занадто сильно обстригають. Тому потрібно оновити місто. Це і зроблять, коли почнуть висаджувати нові дерева на вулицях міста. Вже маленькі саджанці будуть його прикрашати, а з часом, коли виростуть великі гарні дерева, все буде виглядати ще краще. До того ж листя дерев буде очищувати повітря.

Саджанці вже чекають свого часу. Обіцяють, що вже з понеділка почнуть садити дерева. Жителі міста вже не можуть дочекатись цього. Адже зелені деревця хочеться побачити всім. Бо це зробить місто дійсно привабливим. Вже зовсім скоро ця краса з'явиться на всіх вулицях рідного міста.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: