У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:25, 2 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Аварія на трасі Львів-Тернопіль

Аварія на трасі Львів-Тернопіль thumbnail

Навколо кожного міста чи села сьогодні є дороги, до того ж без машини вже люди не уявляють свого життя. Це хоч і комфортно, проте інколи можуть бути небезпечні ситуації, тому варто дотримуватись правил дорожнього руху а також бути уважними.

На Зборівщині, неподалік села Вільшанка, збили 25-річного хлопця. Про аварію повідомив сам водій автомобіля. Хлопець перебігав проїжджу частину дороги за межами пішохідного переходу. Тож водій не встиг зреагувати, не був готовий до такої події та загальмував, коли було вже пізно. Хлопець отримав досить серйозні травми, тому від них на місці помер. Така безпечність привела хлопця до смерті.

Поліцейські запевняють, що потрібно переходити дорогу лише у відведеному для цього місці. Адже порушення приводять до подібних наслідків. Хоч водій був зовсім тверезим, проте він просто не зміг загальмувати так швидко, адже хлопець з'явився на дорозі зненацька. Тому і постраждав. А на водія тепер чекає суд, та він сподівається, що його визнають невинним, адже він з свого боку не порушив жодних правил. І було б дуже неприємно сидіти в тюрмі за людину, яка по своїй необережності вибігла на дорогу навіть не подивившись по сторонам.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: