У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:28, 2 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові медична реформа

У Львові медична реформа thumbnail

Львівська влада пропонує зробити медичну реформу. Проте чи погодяться люди на таке, адже всі звикли до невиконаних обіцянок. Справа полягає в тому, що лікар заключає договір з родиною та буде виїжджати за потребою додому. Проте у багатьох багато запитань, як це все буде відбуватись. У лікарів свої запитання, у жителів міста – свої. Тож потрібно дати чіткі відповіді, щоб громадяни почали заключати угоди.

Буде агенція, яка розпоряджатиметься медичним бюджетом. Вона буде передавати поліклініці, в якій лікар конкретного громадянина, кошти, за які той буде їхати по виклику.

Лікарі з цього будуть отримувати певні бонуси, тож вони зацікавлені, щоб обслуговувати більшу кількість людей.

Також це добра реформа для тих, хто не хоче реєструватись в поліклініці та їздити туди. Також туристи можуть без реєстрації викликати лікаря та обстежитись або пролікуватись. Це повинно бути досить зручно. Проте поки є ще багато запитань, є багато деталей, які потрібно обговорити. Але наразі жителі міста зацікавлені цим та хочуть спробувати та побачити, як все буде відбуватись. Можливо, дійсно придумали щось на краще людям. Проте точно ще ніхто не може сказати.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: