У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:30, 2 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів – місто працевлаштування

Львів – місто працевлаштування thumbnail

Провели опитування та визначили, що найбільше людей хотіли б працювати саме у Львові. Вони відзначають, що тут багато робочих місць, хороша інфраструктура, тобто легко доїхати до роботи, а також не так багато людей, як в Києві.

Шістку лідерів в опитуванні, проведеним компанією EY, склали Львів,Київ,Одеса, Дніпро та Харків. Більше половини опитаних готові переїхати заради роботи, 73% - у Львів. Також багато хто відмітили, що у Львові досить висока заробітна плата, що звичайно є основним фактором. Також кажуть, що у Львові досить легко рости по кар’єрним сходам, адже в багатьох місцях це просто неможливо. Найбажаніші галузі - ІТ та FMCG, в меншій мірі промисловість. Готельно-ресторанний бізнес та юриспруденція стали найменш бажаними професіями.

Проте як завжди і було, люди більше хочуть їхати на роботу за кордон, більше 80% опитаних надали б перевагу цьому - обирають США, Польщу та Канаду. Ці країни здаються для українців найперспективнішими. Проте незалежно від того, що відбувається з візами та як важко потрапити за кордон, все ж дуже багато людей таки зробили це та зароблять кошти набагато більші за наші зарплати, та висилають сюди на допомогу рідним.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: