У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:33, 2 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Бійка на футбольному матчі

Бійка на футбольному матчі thumbnail

У Львові люблять футбол, тут є багато ярих фанатів. Проте вони часом поводять себе досить агресивно, тому на матчах присутня охорона та поліцейські. Та не дарма. Матч Аматорського чемпіонату України з футболу ФК "Львів" - "Нива" (Теребовля) був під загрозою зриву. Перед грою просто на полі влаштували бійку чоловіки, котрі били одне одного сокирами, лопатами, ножами і навіть розвідними ключами. Прибули додаткові поліцейські та вгамували бійку. Всіх затримали та склали протокол про хуліганство.
За чутками, сутичка відбулася між представниками «Автономного Опору» та «Карпат» Перші стверджують, що просто прийшли на футбол, але чомусь із сокирами. А львівська команда тим часом вже встигла на сайті опублікувати інформацію, що вони не мають нічого спільного з цією бійкою. Проте видно, що її учасники були підготовлені, знали, що на них чекає. Тож поліція розслідує всі обставини події, адже все могло закінчитись трагічно, якби не прибули поліцейські. Все закінчилось досить добре, ніхто не встиг серйозно постраждати, проте така бійка не пройшла без уваги, адже весь інтернет її обговорює. Дуже агресивні вболівальники були на цьому матчі. Варто було б покласти когось на вході та обшукувати людей, бо чоловіки з сокирами дуже небезпечні.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: