У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:25, 4 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Квест до дня сім’ї

Квест до дня сім’ї thumbnail

До Міжнародного дня сім’ї Радіо FM Галичина організовує квест «Вишиванка». В ньому можуть брати участь всі охочі, адже буде цікаво для різних людей. Відбуватиметься квест на території парку імені Івана Франка. Охочі повинні спочатку зареєструватись та зібратись о 12 годині, а через годину почнеться сам квест. Всіх учасників поділять на команди, в яких будуть 5 осіб, з яких двоє або більше дорослих. Такі команди будуть змагатись за перемогу та представлятимуть різні міста.
Попередня реєстрація учасників за номером телефону 032 254 61 86.
У квесті буде 10 завдань. Коли кожна команда виконає їх, то отримає по частині логотипу радіо, потрібно буде зібрати ці частини та хто першим це зробить – переможе. За це можна буде отримати цінні подарунки. А також весело буде всім учасникам, до того ж можна насолодитись відпочинком та дозвіллям, а також навчитись працювати в команді. Такі заходи розвивають в дітей та дорослих почуття колективу. Також можна залучати дітей від 4 років, яким певно буде особливо цікаво. Гарантовано кожен отримає задоволення та позитив. До того ж такий відпочинок додасть сил та енергії на наступні справи. Залучайтесь до квесту та не пошкодуєте.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: