У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:24, 9 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів – розвинуте місто

Львів – розвинуте місто thumbnail

Львів – досить таки старе місто, проте швидко розвивається. Багато людей хочуть тут працювати та жити, адже тут багато перспектив та можливостей. До того ж місто досить красиве та розвинене, тому тут просто приємно знаходитись. Але з кожним днем тут з’являються нові будинки, нові центри.

Львів є діловим центром, тут зареєстровано кожне друге підприємство області, у місті виробляється половина промислової продукції Львівщини. Іноземні партнери вклали в економіку міста 608 млн. дол. США. Тут багато культурних та розважальних місць, тому місто приваблює туристів та гостей з інших областей України. Сюди з’їжджаються звідусіль. І Львів готовий приймати всіх цих людей.

Серед обласних центрів України Львів займає 7 місце за кількістю населення, 4 місце – за кількістю студентів, 2 місце – за обсягами житлового будівництва. Це приємно, адже такі показники свідчать про високу розвиненість та привабливість міста. Проте ще є до чого рости, є багато потреб, які потрібно задовольняти. Тому потрібна фінансова допомога для подальшого розвитку. Це важливо, щоб місто залишалось на цих же щаблях. Адже якщо нічого не робити, то буде повільна деградація.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: